היתרונות של תיקון מחשב במעבדת מחשבים

//היתרונות של תיקון מחשב במעבדת מחשבים

כולנו נתקלנו בעבר בתקלה במחשב ואנו יודעים עד כמה זה יכול להיות מתסכל שאיננו יכולים להשתמש במחשב בצורה תקינה. תקלות תוכנה וחומרה מתרחשות עם הזמן ככל שאנו משתמשים במחשב, לרבות בקרב עסקים אשר מתבססים על רשתות מחשב בזמן העבודה. כאשר אנו נתקלים בתקלה כזאת, האפשרות הטובה ביותר לתיקון הבעיה היא תיקון מחשב במעבדת מחשבים. תיקון מחשבים בחיפה אצל מעבדה הוא תיקון מקצועי מקיף והכי בטוח, בהשוואה לתיקון תקלות מרחוק או בביקור טכנאי.

במידה ונתקלתם בתקלה במחשב שאינכם יכולים לפתור ואתם זקוקים לטכנאי מחשבים מקצועי, אנו ממליצים לא להזמין טכנאי עד הבית, אלא, לקחת את המחשב לתיקון במעבדה. זאת מכיוון שביצוע תיקון מחשב במעבדת מחשבים היא הדרך הכי טובה לתקן את הבעיה.

היתרונות בתיקון המחשב שלכם במעבדת מחשבים

ראשית, חשוב להבין שטכנאי מחשבים שמגיע אליכם לבית או ניסיון לטפל בתקלה דרך התקשרות מרחוק לא בהכרח יפתרו את התקלה. לא כל תקלה יכולה להיפתר במקום תוך מספר דקות ולפעמים יידרשו להתבצע פעולות נוספות, כמו התקנה מחודשת של תוכנות או החלפת חלקי חומרה, בכדי לתקן את התקלה. זאת אומרת שיכול מאוד להיווצר מצב שאם אתם מאזור הקריות ושילמתם עבור ביקור של טכנאי מחשבים בקריות, אותו טכנאי עדיין יגבה מכם כסף על הביקור גם אם לא יצליח לטפל בתקלה. לעומת זאת, כאשר אתם מביאים מחשב לתיקון במעבדת מחשבים אתם יכולים להיות רגועים שכאשר יקראו לכם לבוא לאסוף את המחשב, זה יהיה אחר לאחר שהתקלה בוודאות נפתרה והמחשב תקין. לקוחות משלמים על תיקון במעבדת מחשבים בעת איסוף המחשב, רק לאחר שהתקלה טופלה והמחשב תקין.

יתרון גדול נוסף בתיקון מחשב במעבדת מחשבים הוא, שהמעבדה מחזיקה במלאי מאוד גדול של חלקי חומרה חדשה וכלל הציוד הנדרש לטיפול בכל התקלות נמצא בהישג יד. כתוצאה מכך, המעבדה יכולה לספק ללקוחות שלה טיפול מהיר יותר, ללא עיכובים כתוצאה מלחכות להזמנה של חלק מיוחד. תיקון מחשב במעבדת מחשבים יותר מהיר בהשוואה לתיקון על ידי טכנאי מחשבים בתקלות חומרה .

עוד יתרון למה עדיף להביא מחשב למעבדת מחשבים הוא, היכולת המקצועית. בכל מעבדת מחשבים ניתן למצוא מספר של טכנאי מחשבים עם השכלות וניסיון שונה. למשל, בכל מעבדת מחשבים בחיפה ניתן למצוא גם טכנאי מחשבים המתמחה בתקלות חומרה, גם טכנאי מחשבים המתמחה בתקלות תוכנה וגם טכנאי מחשבים המתמחה ברשתות מחשב עסקיות. כך לקוחות המעבדה מקבלים תמיכה מלאה ומקיפה על כל תקלה אפשרית. מצד שני, כאשר אנו מזמינים טכנאי מחשבים עד הבית או מסתמכים על טכנאי יחיד המספק שירותי מחשוב לעסקים אנו מסתמכים רק על השכלתו וניסיונו של טכנאי מחשבים בודד שאינה בהכרח מתאימה לפתרון התקלה הספציפית שקיימת במחשב שלנו. אצל מעבדת מחשבים תמיד יהיה טכנאי מחשבים שיכול להעניק לנו את הפתרון לתקלה.

שקיפות היא גם יתרון משמעותי בתיקון מחשב במעבדת מחשבים. כאשר אתם הולכים לתקן את המחשב במעבדת מחשבים אתם הרבה פעם יכולים לדעת מראש מה יהיו המחירים, לרוב כל מעבדת מחשבים בקריות ובחיפה מפרסמת את העלויות שלה לתיקון תקלות, ובסוף התיקון תקבלו פירוט מדויק של העבודה שנעשה. כנגד, שמעסיקים טכנאי מחשבים פרטי כל נושא המחיר מאוד גמיש, כי נקבע על בסיס הדרישה של הטכנאי על עבודתו וישנם מקרים בהם התקלה טופלה אך הטכנאי לא הסביר ללקוח מה בוצע, במעבדת מחשבים זה לא קורה.

היתרון האחרון שיש לשים עליו דגש בתיקון מחשב במעבדת מחשבים הוא נושא האחריות. כל מעבדת מחשבים מעניקה אחריות קבועה ללקוחות על כל תיקון שמתבצע, בשונה מטכנאי מחשבים שמחייב על כל קריאת שירות. נוסף על כך, זה מעניק ראש שקט שיודעים שיש מקום מסודר שאליו ניתן לפנות במידה והתקלה חוזרת על עצמה או במידה וצריך לקבל הסבר או הדרכה לעבודה נכונה יותר לאחר התיקון.