התקנת רשתות מחשבים ותקשורת

//התקנת רשתות מחשבים ותקשורת
התקנת רשתות מחשבים ותקשורת2016-11-05T16:43:13+02:00

התקנת רשתות מחשבים ותקשורת

רשת מחשבים הנה תשתית אלחוטית אשר מחברת בין מספר מחשבים היושבים על אותה רשת ויכולים לתקשר אחד עם השני לצורך העברת מידע ושיתוף קבצים. נוסף על כך, על רשת המחשבים ניתן להתקין רכיבים נוספים כגון מדפסת, סורק, מכשירי מדיה ועוד לשימוש מהיר על ידי כלל המחשבים ברשת. רשת מחשבים הנה הדרך הטובה ביותר לקשר בין מספר מחשבים בו זמנית לשימוש חופשי בבית או בעסק.

חברתנו מעניקה שירותי התקנה ותחזוקת רשתות מחשבים ללקוחות פרטיים ועסקים באזורי חיפה והקריות על ידי טכנאי מחשבים בחיפה בעל ידע וניסיון ברשתות מחשבים.

התקנת רשתות מחשבים רק עם טכנאי מחשבים

התקנה של רשת מחשבים על ידי חברתנו כוללת מספר שלבים מורכבים, אשר מתחיל מאבחון מקיף ומקצועי של צרכי הלקוח מרשת המחשבים. לאחר אבחון והגדרת מטרות תתבצע התקנה של תשתית אלחוטית מבוססת אינטרנט, הכוללת חיבור פיזי לאינטרנט והתקנת נתבים אלחוטיים לקליטה אלחוטית יציבה בבית או במתחם העסק. לאחר התקנת התשתית האלחוטית, טכנאי מחשבים מטעם חברתנו יצרף כל מחשב נייח, מחשב נייד ועזרים טכנולוגיים אחרים לרשת, ויבצע קישור בין המחשבים השונים בהתאם לקבוצות עבודה. במקרים של התקנת רשת מחשבים ביתית לרוב כל המחשבים יעבדו תחת אותה קבוצת עבודה, אך אצל עסקים הרבה פעמים נדרש לבצע חלוקה למספר קבוצות עבודה (לקשר רק בין מחשבים מסוימים על הרשת), מה שעשוי להיות מאוד מורכב. לאחר הגדרת קבוצות עבודה, ניתן לבצע התקנה של תוכנות שיתוף קבצים ומידע בין המחשבים השונים לסינרגיה שוטפת. חשוב להפנים שהנחת תשתית רשת אלחוטית והקמה של רשת מחשבים הנה עניין מורכב ומסובך לאנשים שאינם בעלי ידע וניסיון טכני מקצועי. לכן חשוב להיעזר בטכנאי מחשבים בעל ניסיון בהתקנה ותחזוקה של רשתות מחשבים.

התקנה ותחזוקת רשתות מחשבים לעסקים בחיפה והקריות

עסקים קטנים ובינוניים בחיפה והקריות נדרשים לבצע התקנה מקצועית ותחזוקה מקיפה של רשתות מחשבים על מנת לתפקד כשורה בעסק. עסקים אלו חייבים התקנה וליווי מקצועי של טכנאי מחשבים בחיפה בכדי למנוע תקלות תפקוד ברשת המחשבים אשר יובילו לתפקוד לקוי ואיבוד מידע. כל עסק חדש אשר צופה להשתמש במספר מחשבים, נייחים ובמיוחד ניידים, חייב להקים רשת מחשבים אשר תאפשר לו לקשר בצורה מהירה ושוטפת בין כלל המחשבים. עוד בזאת, לעסקים אשר נדרשים לעבוד על תוכנות ניהול לקוחות ותוכנות עסקיות אחרות חובה לבצע התקנה מקצועית של רשת מחשבים על ידי  טכנאי מחשבים בקריות לשיתוף מידע יעיל.

חברתנו מעניקה סל פתרונות עסקי מקיף לעסקים בחיפה והקריות בכל הנוגע להתקנה ותחזוקה של רשתות מחשבים. החל מרכישה של כלל החומרה לרשת המחשבים ועד לגיבוי מידע בשוטף. טכנאי מחשבים מטעמנו יגיע לעסק לביצוע אבחון של הדרישות הטכניות בהתקנת רשת המחשבים, ובהמשך לכך יבצע את התקנת רשת המחשבים לשביעות רצונכם. בנוסף אתם מקבלים תחזוקה שוטפת של טכנאי מחשבים בכל בעיה ותקלה, בין אם זה דורש החלפת חומרה או בין אם מדובר על פתרון של הגדרות רשת. נוסף על כך, אנו מציעים שירותי גיבוי ושמירת מידע מרשת המחשבים למקור חיצוני במידת הצורך.

שירותים נוספים עבור רשתות מחשבים    

  • אפיון גראפי של רשת המחשבים – באפשרותכם לקבל תמונת מצב גרפית של רשת המחשבים שלכם לטובת עבודה נכונה יותר בארגון ולפתרון תקלות בצורה עצמאית.
  • רכישת והחלפת חומרה – במעמד ביצוע התקנת רשת המחשבים, אנו נספק לכם טכנאי מחשבים בקריות שיבצע בשבילכם את רכישת הציוד הנדרש, על מנת להבטיח שרשת המחשבים שלכם תכלול רק את הרכיבים האיכותיים ביותר תחת התקציב המוגדר. בנוסף, אנו נבצע החלפה של חומרה קיימת במקרה של בלאי בפיקוח טכנאי מחשבים בחיפה.
  • התקנה והטמעה של מערכות עסקיות ברשת המחשבים – חברתנו מציגה לעסקים אפשרות להזמין טכנאי מחשבים עסקי אשר ילווה אתכם בביצוע התקנה של מערכות מחשוב מתקדמות והטמעתם מול עובדי החברה.
  • התקנת מנגנון בטיחות לרשת המחשבים – התקנה ותחזוקה של רשתות מחשבים מטעמנו יתבצע בשילוב של הגדרות אבטחה מקיפות בשילוב התקנת חומת אש ותוכנות אנטי ווירוס להגנה מקסימלית על רשת המחשבים.
  • גיבוי ושמירת מידע בשוטף – אנו מציעים גיבוי ושמירת מידע שוטף מרשת המחשבים על גבי כלי אחסון פיזיים ומקוונים. באפשרותכם לקבוע עדכון אוטומטי על גבי קלטות גיבוי מידע או דרך שירתים חיצוניים של חברתנו. שירות הגיבוי ושמירת המידע מתאים במיוחד לעסקים בקריות ובחיפה אשר משתמשים במידע עסקי רגיש.
  • תמיכה תכנית בהשתלטות מרחוק – במקרים של תקלות ברשת המחשבים, חברתנו מציעה תמיכה מרחוק על ידי טכנאי מחשבים בחיפה הזמין בכל שעות העבודה של העסק. במקרה של תקלה אתם מקבלים מענה מהיר ומקצועי.
  • שדרוג רשת מחשבים קיימת – ללקוחות פרטיים ועסקים בחיפה והקריות אשר פועלים על רשתות מחשבים ישנות, אנו מציעים שדרוג מקיף ומקצועי של רשת המחשבים בליווי טכנאי מחשבים בחיפה. אנו מציעים שדרוג חומרה, שדרוג מהירות גלישה, הוספת מחשבים לרשת, שדרוג אבטחה, שדרוג תוכנות והתקנת מערכות הפעלה חדשות ברשת.