תיקון תקלות תוכנה

תיקון תקלות תוכנה2016-11-05T16:43:13+02:00

אבחון ותיקון תקלות תוכנה

תקלות תוכנה יכולות להיווצר ממגוון סיבות אשר את רובן, מערכת ההפעלה במחשב יודעת לאתר ולהתריע על סיבת התקלה בעזרת הודעת שגיאה.

תקלות תוכנה בדרך כלל יגרמו למחשב לעבוד באיטיות עד כדי אי תגובה, ולעיתים קרובות תקלות אלה נוצרות כתוצאה מחוסר התאמה בין התוכנה המותקנת במחשב, לחומרה הנמצאת בו. סוג נפוץ של אי התאמה כזו הוא הופעת מסך כחול.

טכנאי מחשבים מנוסה יכול להשתלט מרחוק ולפתור תקלות תוכנה

ישנן מגוון תקלות שניתן לפתור באמצעות השתלטות מרחוק, בינהן תיקוני מערכת הפעלה, התקנה והסרה של תוכנות, סריקה וניקוי וירוסים, פינוי מקום בדיסק הקשיח, ניקוי מחשב ועוד (ניתן לקרוא עוד על פתרון תקלות תוכנה באמצעות השתלטות מרחוק).

הבעיה העיקרית עם תקלות תוכנה היא שקשה עד לא ניתן להמשיך בפעילות הסדירה, במיוחד כאשר מדובר בעסקים בחיפה והקריות אשר חייבים את המחשב לצורך העבודה השוטפת. בבתים פרטיים לרוב הדחיפות היא פחותה יותר וניתן להמתיק להגעת טכנאי המחשבים לצורך פתרון התקלה גם מספר שעות. מאחר ואנו מבינים את הצורך בזמינות מיידית בעיקר לעסקים, הצוות שלנו ערוך להעניק שירותי מחשוב לעסקים בחיפה או הקריות בפרק זמן קצר מאוד, או באמצעות השתלטות מרחוק, שכאמור, ניתן באמצעותה לפתור תקלות תוכנה במהירות יחסית. הזמנת טכנאי מחשבים בחיפה יכולה להתבצע ישירות מהאתר שלנו או באמצעות שיחה לשירות הלקוחות שלנו.

טכנאי מחשבים טוב נמדד ביכולת שלו לאבחן במהירות ומקצועיות את התקלה ולהבין אם מדובר בתקלת תוכנה או תקלת חומרה, למשל, תקלות חומרה יגרמו לכך שהמחשב לא יעבוד או שנראה התנגשויות שמצריכות כיבוי והדלקה מחדש לעומת תקלות בתוכנות השונות המותקנות במחשב, שלעיתים מתנגשות אחת בשנייה ויוצרות בעיות, או שפשוט הן אינן מעודכנות ולכן עובדות באופן לא מיטבי על מערכת הפעלה מעודכנת. לא כל טכנאי מחשבים בחיפה או טכנאי מחשבים בקריות הינו בעל רמת מקצועיות וניסיון המתאימים לתיקון התקלה. טכנאי מחשבים ללא ניסיון יכול לאתר באופן שגוי תקלות וייקח לו יותר זמן להגיע לפתרון הבעיה. הניסיון הנרכש של טכנאי המחשבים מאוד חשוב בענף זה, מאחר וישנן תקלות תוכנה וחומרה רבות ורק ניסיון יכול להביא לפתרון מהיר של התקלה.

באילו תקלות תוכנה נפוצות אנו ניתקל לרוב?

תקלות תוכנה נפוצות מתרחשות כתוצאה מגרסאות לא מעודכנות של תוכנות במחשב, מהתנגשות בין 2 תוכנות או יותר המותקנות על המחשב, מווירוסים ותוכנות זדוניות, מבאגים של מערכת ההפעלה ומתוכנות כבדות שצורכות זיכרון רב ולא מתאימות לחומרה של המחשב.

טכנאי המחשבים שלנו באזור חיפה והקריות ייתן לכם מענה לתקלות נפוצות אלה לרבות:

  • סריקה וניקוי וירוסים
  • הסרה והתקנה של תוכנות
  • עדכוני תוכנה ובדיקת התאמה לתוכנה וחומרה מקבילה
  • ניקוי כונן המחשב מקבצים שלא בשימוש
  • תיקון ופתרון בעיות של כל מערכות ההפעלה
  • גיבוי, שחזור ואחסון מידע רגיש
  • התקנה, תחזוקה ותיקון של יישומי אופיס השונים
  • התקנת תוכנות בענן (ללא רכישה חד פעמית)
  • האצת מהירות הגלישה
  • תחזוקה שוטפת, הדרכה ותמיכה שוטפת.

אם אתם גרים באזור חיפה והקריות, אנו מזמינים אתכם להצטרף לשירותי המחשוב שלנו, במסגרת שירות טכנאי עד הבית או שירותי מחשוב לעסקים וליהנות מטיפול ותחזוקה של מערכות המחשוב שלכם באופן אמין, מסור והוגן.