טכנאי מחשבים עד הבית או לשלוח למעבדה?

//טכנאי מחשבים עד הבית או לשלוח למעבדה?

כל מי שיש לו מחשב נתקל מפעם לפעם בתקלות מחשוב שונות. לפעמים זה בעיה בתוכנה כלשהי שלא מוכנה לעבוד כמו שצריך ולפעמים זה תקלה במחשב עצמו. טיפול בתקלות שונות במחשב יכולות להיות כאב ראש נוראי, במיוחד אם יש לנו תקלה שאנו לא מבינים כיצד לפתור אותה ואז אנחנו צריכים למצוא טכנאי מחשבים עד הבית או לקחת את המחשב לתיקון במעבדת מחשבים בעצמנו.

שני האופציות הנ"ל הן בהחלט אופציות טובות לקבל שירות תיקון מחשבים מקצועי והוגן, אך כמו בכל דבר, ישנם יתרונות וחסרונות לכל סוג שירות. אם אתם חווים כרגע תקלה במחשב ואתם מתלבטים בין להזמין טכנאי מחשבים עד הבית או בין לקחת את המחשב לתיקון במעבדת מחשבים, אנו נעשה לכם סדר.

תיקון במעבדת מחשבים

כאשר מתקלקל לנו המחשב או כאשר הוא לא עובד טוב, הדבר הראשון שאנשים חושבים עליו הוא לקחת את המחשב לתיקון במעבדת מחשבים. בכל עיר ניתן למצוא מספר מעבדות מחשבים בפריסה נוחה וקרובה לביתכם, למשל באזור חיפה והקריות ניתן למצוא בקלות טכנאי מחשבים בחיפה שיש לו מעבדה לתיקון מחשבים בחיפה או בקריות.

היתרון הכי גדול של תיקון מחשב במעבדת מחשבים הוא, שהמעבדה מחזיקה את כל המכשירים הנדרשים לתיקון כל תקלות המחשב הקיימות ויש לה חלקי חומרה בהישג יד במידה ונדרש להחליף חלק במחשב. מעבדת מחשבים מסודרת תעמיד לראשות הלקוחות טכנאי מחשבים במשרה מלאה שיהיה נוכח במעבדה לתיקון תקלות תוכנה וחומרה כאחד. האפשרות להביא את המחשב למעבדה ולקבל אותו חזרה כאשר הוא תקין יכולה להיות אפשרות מאוד נוחה לאנשים מסוימים.

החסרונות של הבאת מחשב לתיקון במעבדת מחשבים הם, שאנו לא מקבלים מענה מידי לתיקון התקלה. השארת מחשב לתיקון כרוך בהמתנה של מינימום יום עד שהמעבדה בוחנת את התקלות האפשריות ומתקנת את המחשב. עוד יש לציין כמובן, שזאת טרחה גדולה בהרבה מקרים לנתק את המחשב ולהביא אותו עד למעבדת המחשבים, זה יוצר לנו טרחה ובזבוז זמן יקר.

הזמנת טכנאי מחשבים עד הבית

להזמין טכנאי עד הבית לתיקון תקלת המחשב היא גם דרך מצוינת לקבל מענה מקצועי, אך בשונה מתיקון במעבדת מחשב, במקרים רבים זוהי האופציה המהירה והקלה ביותר. זאת לא בעיה היום למצוא טכנאי מחשבים בקריות, או באזור מגוריכם, שיהיה פנוי לקבל קריאת שירות עד הבית.

היתרון הגדול בבחירה של הזמנת טכנאי מחשבים עד הבית הוא כמובן המהירות והנוחות. הטכנאי מגיע לבית שלכם, מבלי שתצטרכו לנתק ולהוציא את המחשב מהמקום שלו, ומטפל לכם בתקלת המחשב בבית, מבלי שתצטרכו לעזוב את הנוחות של הספה. הזמנת טכנאי מחשבים עד הבית מצוין לתקלות תוכנה שבם לא נדרש אפילו לפתוח את המחשב, במקרים כאלו רק צריך לתפעל את המחשב בצורה הנכונה בכדי לטפל בתקלה. עוד דבר מצוין בהזמנת טכנאי הוא, שהוא יכול להסביר לכם במקום בדיוק מה הוא עושה ואיך תמנעו מקבלת אותה תקלה בעתיד, בשונה ממעבדת תיקון שבו אתם תקבלו הסבר קצר מדלפק הקבלה.

החיסרון היחידי בהזמנת טכנאי מחשבים עד הבית או במקרה וקיימת תקלה בחומרת מחשב. אם נדרש להחליף חלק במחשב, הטכנאי יצטרך לרכוש בשבילכם את החלק בחנות מחשבים וזה יכול לדחות את תיקון התקלה ליום של מחרת. עם זאת נציין שגם למעבדת המחשבים לא בהכרח יהיה את החלק המקולקל וגם בתיקון במעבדה אולי ידחה הטיפול עד להגעת החלק.

לסיכום, גם בהזמנת טכנאי עד הבית וגם בהבאת המחשב לתיקון במעבדת מחשבים אתם מקבלים פתרון מקצועי לתקלה במחשב. למעבדת מחשבים יש יתרון בכך שהיא מצוידת בהרבה יותר ציוד וחלקים לטיפול בתקלות שונות, מצד שני, הטיפול שלהם בתקלה לרוב אורך הרבה זמן. מבחינת הזמנת טכנאי עד הבית, זה פתרון מצוין לתקלות תוכנה או תקלות שאינן מצריכות החלפת חלקים. הזמנת טכנאי הרבה יותר מהירה ונוחה עבור הלקוח, כי הוא מקבל שירות בביתו וחוסך לעצמו את הטרחה להביא את המחשב למעבדה עצמה.