טכנאי מחשבים עד הבית2016-11-05T17:02:41+02:00

טכנאי מחשבים עד הבית בחיפה והקריות

טכנאי מחשבים עד הבית

חייג או לחץ לחיוג מהנייד

או השאר פרטים ונחזור בהקדם

[contact-form-7 id="190" title="MAIN"]

שירות טכנאי מחשבים עד הבית ללקוחות פרטיים

מדי פעם אתם נתקלים בתקלות של בלאי חומרה ובעיות תוכנה במחשב הנייח הביתי או במחשב הנייד האישי. במקרים של תקלות כאלו אתם מיד תחשבו על לחפש מעבדת מחשבים שמעניקה שירות תיקונים על ידי טכנאי מחשבים בחיפה. אך האם ידעתם שאתם יכולים גם להזמין טכנאי מחשבים עד הבית? הזמנה של טכנאי מחשבים עד הבית מאפשרת לכם להימנע מהטרחה של לקיחת המחשב למעבדת מחשבים בחיפה או בקריות ואיסופו בתום התיקון. במקום זאת, אתם מקבלים טכנאי מחשבים מקצועי שמגיעה אליכם עד הבית ופותר לכם את התקלה במעמד הביקור, או במקרים של תקלות מורכבות לוקח את המחשב ומחזיר אותו תקין לשימוש במהירות האפשרית. עוד בזאת, טכנאי מחשבים עד הבית יכול לסייע לכם בהתקנות של חומרה ותוכנה, בהעמדת רשת אינטרנט ביתית ובכל מענה מקצועי הנדרש בהקשר של מערכת המחשבים בבית.

טכנאי מחשבים לטיפול מהיר בתקלות מחשב באזור חיפה והקריות

חברתנו מעניקה שירות טכנאי מחשבים עד הבית באזור חיפה והקריות לכל תקלת מחשב בתיאום קריאת שירות. טכנאי מחשבים מקצועי ומנוסה מטעם חברתנו יגיע אליכם הביתה בשעות הנוחות לכם, בתיאום מראש, ויבצע אבחון ראשוני של התקלה במחשב. לאחר האבחון הראשוני טכנאי המחשבים יסביר לכם בדיוק מהי התקלה הקיימת ומהם הפעולות הנדרשות בכדי לתקנה, כולל העלויות הצפויות. לאחר קבלת אישור מצדכם להמשיך ובמידה ותהיה באפשרותו של טכנאי המחשבים לתקן את התקלה במעמד ההגעה הוא יבצע את התיקון הנדרש. חשוב לדעת שמרבית התקלות השכיחות במחשבים יכולות להיפטר בביקור טכנאי מחשבים עד הבית. במקום לבזבז שעות מזמנכם על הבאה ואסיפה של מחשב מתיקון מחשבים במעבדה אתם יכולים לקבל שירות תיקונים מהיר של טכנאי מחשבים בחיפה.

תקלה מורכבת? איסוף מהבית ותיקון במעבדת מחשבים בחיפה

במידה ומדובר על תקלה מחשב מורכבת יותר אשר טכנאי המחשבים אינו מצויד לטפל בה בצורה מקיפה או שמדובר בתקלה המצריכה מעקב מתמשך של טכנאי מחשבים בקריות, טכנאי המחשבים מטעמנו יבצע איסוף של המחשב למעבדת המחשבים שלנו לתיקון מחשב מקיף. מעבדתו מצוידת בכל החומרה והציוד הטכני הנדרש בכדי לטפל בכל תקלה מחשב על הצד הטוב ביותר. עם השלמת הטיפול בתקלה, יגיע טכנאי המחשבים עד הבית שלכם עם המחשב המתוקן ויבצע בדיקה שהמחשב עובד כשורה בבית. טיפול תקלות במעבדתנו מתבצע במהירות ובמקצועיות הגבוהה ביותר.

טכנאי מחשבים עד הבית בהשתלטות מרחוק

דרך נוחה ומהירה לקבל שירות של טכנאי מחשבים עד הבית זאת דרך השתלטות מרחוק על המחשב. טכנאי מחשבים בחיפה משתלט על המחשב שלכם דרך תוכנת מחשב שניתן בקלות להוריד דרך האינטרנט למחשב ובתיאום מלא מולכם. השתלטות מרחוק על ידי טכנאי מחשבים בקריות יכול לפתור לכם את התקלה כאילו הטכנאי נמצא אצלכם בבית, במקרים של בעיות תוכנה ותפקוד מחשב השתלטות מרחוק הנה שוות ערך לשירות טכנאי מחשבים עד הבית! הפתרון של טכנאי מחשבים שמשתלט לכם על המחשב מיידית מהמעבדה שלנו מאפשר לנו להעניק לכם זמן תגובה מהיר לאבחון וטיפול בתקלות מחשב רבות. נוסף על כך, השתלטות מרחוק מאפשרת לכם גם לקבל הכוונה והסבר מקצועי אונליין מטכנאי מחשבים בחיפה לגבי הפעלת תוכנות ותיקון תקלות עתידיות. הרבה לקוחות קבועים שלנו מעדיפים לקבל שירות טכנאי מחשבים בחיפה עם השתלטות מרחוק כי זה מאוד נוח וחוסך להם הרבה זמן וטרחה.

רגע! לפני שמזמינים טכנאי מחשבים עד הבית

לפני שאתם מזמינים טכנאי מחשבים עד הבית, רצוי לבצע מספר פעולות שיכולות לפתור לכם את התקלה. ישנן הרבה תקלות מחשב שכיחות שיכולות להיפטר על ידי מספר פעולות פשוטות. אז לפני שאתם מרימים טלפון אלינו לתיאום טכנאי מחשבים בקריות, נסו לבצע את אחת מהפעולות הבאות:

  • בדיקת חיבורים – תקלות רבות יכולות לנבוע מחיבור רופף או חיבור מנותק שלא שמתם לב אליו.
  • אתחול – הפעלה מחדש של מחשב, מודם או תוכנה פותר חלק גדול מהתקלות השכיחות במחשבים.
  • יצירת קשר עם ספק האינטרנט – במקרים של בעיות גלישה מומלץ לבדוק קודם כל אם הבעיה אינה בעיה הנובעת מתשתית הספק.
  • בדיקת ווירוסים – תקלות רבות במחשב יכולות לנבוע מווירוסים ותוכנות זדוניות במחשב, מומלץ לבצע סריקה של תוכנת אנטי ווירוס לאיתור ומחיקת ווירוסים במחשב.
  • סגירת תוכנות מיותרות – במקרים שהמחשב איטי מומלץ לנסות ולסגור חלק מהתוכנות הפועלות במחשב בכדי לבחון האם יש עומס נקודתי על המחשב או שמדובר בבעיה עמוקה יותר.
  • ניקוי תוכנות מזויפות – אם במידה ועל המחשב שלכם פועלות תוכנות מזויפות ללא רישיון, יכול מאוד להיות שהם יוצרות לכם את התקלה ומומלץ להסירם מהמחשב.

במידה וביצעתם את כל הפעולות לעיל ועדיין התקלה לא חלפה, אנא צרו קשר עם חברתנו ונשלח לכם טכנאי מחשבים עד הבית לאבחון וטיפול מהיר.