יתרונות של תיקון מחשב בהשתלטות מרחוק

//יתרונות של תיקון מחשב בהשתלטות מרחוק

פתרון תקלות מחשב על ידי השתלטות מרחוק תופס תאוצה בקרב עסקים ואנשים פרטיים הנתקלים בתקלות מחשב מבוססות תוכנה. תיקון מחשב בהשתלטות מרחוק משתמש בגישה חיצונית מרחוק דרך האינטרנט ומאפשר לטכנאי המחשבים ממש "להשתלט" על פעילות המחשב מרחוק, מפה השם, ולתפעל את פתרון התקלה מבלי להיות נוכח ליד המחשב הבעייתי.

השתלטות מרחוק מתבצעת בעזרת תוכנה מיוחדת שמעניקה גישה למחשב ממחשב חיצוני באישור המשתמש. כל טכנאי מחשבים בקריות היום מעניק אפשרות ללקוחות שלו לקבל טיפול בתקלות על ידי שליטה מרחוק במקום קריאת שירות עד הבית.

רוב התקלות ניתנות לטיפול בעזרת השתלטות מרחוק

רוב התקלות השכיחות בקרב לקוחות פרטיים ועסקים הם תקלו תוכנה או הגדרות מחשב. תקלות אלו לא מצריכות החלפה של חלקים בתוך המחשב או בדיקה פיזית של טכנאי מחשבים, אלא, כל מה שיש לעשות הוא לטפל בהגדרות המחשב או בעיית התוכנה בתוך מערכת ההפעלה של המחשב. לכן, שליטה מרחוק של טכנאי מחשבים מספיקה לרוב בכדי לטפל בתקלות הללו. כלומר, אם אתם עסק או בית פרטי בחיפה אינכם חייבים לחפש טכנאי מחשבים בחיפה שיגיע אליכם עד הבית, אתם יכולים להיעזר בכל טכנאי מחשבים שיודע לבצע תיקון מחשב בהשתלטות מרחוק לפתרון הבעיה.

תיקון מחשב בהשתלטות מרחוק זה מהיר וקל

היתרון הכי גדול בשירות של תיקון תקלות מטכנאי מחשבים על ידי השתלטות מרחוק הוא כמובן עניין הזמינות ומהירות הטיפול. השתלטות מרחוק לוקחת בדיוק כמה שניות עד להשתלטות על המחשב ויכולה להתבצע בכל שלב. כאשר לטכנאי המחשבים שמלווה אתכם יש אפשרות להשתלט מרחוק על המחשב, הוא יכול להיות זמין לטיפול תקלות בכל זמן במהלך היום, ואף בשעות שאחרי העבודה. במקום שתצטרכו לחכות לביקור הטכנאי בבית או בעסק, אתם יכולים תוך כמה שניות לקבל מענה מהיר לפתרון התקלה. עם האפשרות של השתלטות מרחוק אין תירוצים, כל תקלה יכולה להיות מטופלת מיד.

השתלטות מרחוק על ידי טכנאי מחשבים חוסכת לכם זמן

האפשרות לקבל טיפול בתקלה על ידי השתלטות מרחוק גם חוסכת לכם זמן. לקוחות פרטיים לא חייבים לחכות יום שלם לטכנאי המחשבים ולהיות נוכחים איתו בבית בזמן טיפול התקלה. כל מה שצריך לעשות הוא לאשר את הגישה החיצונית של טכנאי המחשבים למחשב הביתי ולתת לטכנאי לפתור את התקלה בהצלחה. אתם יכולים להמשיך בעיסוקכם ואף לצאת מהבית בכל שלב.

עבור עסקים, השתלטות מרחוק מאפשרת לעסק לקבל טיפול בתקלות מחשב ותוכנה במקביל לפעילות השוטפת של העסק, ובכך לצמצם כמה שיותר את הפגיעה בעסק. נוסף כל כך, עסקים יכולים לקבל שירותי התקנת תוכנות, שדרוג מערכות, שינוי הגדרות רשת מחשבים ופתרון תקלות מחשוב עסקי במהלך השעות הלא פעילות של העסק ולמנוע עיכובים כתוצאה מכך. למשל, רוב הטכנאים המעניקים שירותי מחשוב לעסקים מציעים שירות שדרוג מערכות בלילה בכדי למנוע עיכובים במהלך שעות הפעילות.

השתלטות מרחוק על ידי טכנאי מחשבים זולה יותר

פתרון תקלות תוכנה פשוטות, שיכולות להיפטר בעזרת השתלטות מרחוק של טכנאי מחשבים גם חוסכת לכם כסף. תיקון תקלה מרחוק עולה הרבה פחות מכיוון שטכנאי המחשבים אינו צריך להגיע במיוחד לבית או לעסק ויכול מאוד בקלות לפתור את התקלה. אין צורך שתשלמו על ביקור טכנאי מלא בשביל לפתור תקלת מחשב פשוטה יחסית, השתמשו בשירות השתלטות מרחוק.

בעזרת השתלטות מרחוק ניתן לקבל הדרכה אונליין

השתלטות מרחוק מאפשרת גם ללקוחות ועסקים לקבל הדרכות אונליין בנושאי מחשוב תפעוליים בצורה ברורה ומובנת יותר. במידה ויש לבצע הכשרה בנוגע לעבודה על תוכנה עסקית חדשה או הדרכה על תפעול נכון של מחשב ביתי, ניתן לקבל זאת בקלות יתרה על ידי אישור השתלטות מרחוק של טכנאי מחשבים או איש תוכנה שיראה לכם צעד אחר צעד כיצד לתפעל תוכנות ופתרון של תקלות במחשב.