עלות ביקור טכנאי מחשבים לבית עסק

//עלות ביקור טכנאי מחשבים לבית עסק

עסקים רבים בחיפה והקריות זקוקים לתמיכה טכנית של טכנאי מחשבים בחיפה במקרים של תקלות או בעיות תפעול במערכת המחשבים העסקית. חשוב לבצע הערכת עלות ביקור טכנאי מחשבים לעסק לפני שמזמינים את הטכנאי לטיפול בתקלה.

מרבית העסקים היום באזור קריות וחיפה מסתמכים על שימוש במערכת מחשבים כזאת או אחרת. אצל חלק מהעסקים המחשבים משמשים רק עבור שירותי משרד פשוטים כמו הנהלת חשבונאות, ואצל חלק מהעסקים המחשבים מהווים חלק בלתי נפרד מהפעילות השוטפת של העסק כמו למשל בחברות שיש בהן מערכת ניהול לקוחות. עסק אשר פעילותו תלויה במערכת המחשבים שלו חייב להזמין טכנאי מחשבים בחיפה בהקדם האפשרי במקרה של תקלה במחשב, כאשר הגעת הטכנאי והטיפול שלו בתקלה גוררת איתה עלויות. חשוב לדעת מהן העלויות הנגררות מליווי טכנאי? וכיצד ניתן לחסוך על הזמנת טכנאי מחשבים במקרה של תקלה במחשב?

האם העסק מקבל ליווי צמוד של חברת מחשוב לעסקים?

עסקים אשר השימוש במחשוב וטכנולוגיה הנו קריטי לפעילות העסקית יזדקקו בדרך כלל לקבל ליווי צמוד מחברת שירותי מחשוב לעסקים. העסק משלם לחברת שירותי המחשוב תשלום ריטיינר חודשי קבוע ונמוך עבור הליווי הצמוד, ובתמורה העסק מקבל שירותים שוטפים שונים ומענה מהיר לתקלות נקודתיות. שירותים שוטפים בסיסיים יכולים להיות שירות גיבוי מידע בענן, תחזוקה שוטפת של רשת מחשבים, שדרוגים תקופתיים וכו'. בנוסף החברה תעניק לעסק מענה לתקלות מחשב נקודתיות במידת הצורך דרך השתלטות מרחוק על המחשב או בהגעת טכנאי לבית העסק. תשלום הריטיינר היא הדרך הזולה ביותר לעסק הדורש ליווי מחשובי צמוד לקבל שירותי תמיכה וליווי מקצועי בנושא המחשוב. עוד בזאת חשוב לדעת, שבדרך כלל קבלת שירותים שוטפים מחבקת שירותי מחשוב כמו תחזוקה וגיבוי יכולים למנוע תקלות עתידיות ברשת המחשבים של העסק.

הזמנת טכנאי מחשבים לקריאת שירות

עסקים אשר אין להם חברת שירותי מחשוב לעסקים המלווה אותם על בסיס שוטף יכולים תמיד לחפש המלצות על טכנאי מחשבים בחיפה ולהזמין טכנאי חיצוני לטיפול נקודתי בתקלה במידת הצורך. במקרים כאלו עלות ביקור טכנאי מחשבים תכלול תשלום ראשוני של הגעת הטכנאי לבית העסק, ותשלום נוסף במידת הצורך על פי מורכבות התקלה. בעוד שרוב התקלות נפתרות בביקור הטכנאי וללא עלות נוספת, יכול מאוד להיות שיתווספו עלויות בהתאם לצורך בחלקים או בעבודה נוספת על התקלה. העלות הכוללת לביקור טכנאי במקרה זה היא הגבוהה ביותר, לכן היא יותר מומלצת ללקוחות פרטיים אשר דורשים הזמנת טכנאי מחשבים לעיתים רחוקות ופחות מומלצת לעסקים.

הזמנת טכנאי מחשבים על פי בנק שעות

דרך מצוינת לצמצם עלויות ביקור טכנאי מחשבים לעסק שאינו דורש ליווי צמוד של חברת מחשוב לעסקים היא על ידי רכישת בנק שעות. הרבה טכנאים באזור חיפה והקריות מאפשרים לעסקים לרכוש בנק שעות מראש, למשל רכישה מראש של 10 שעות עבודת טכנאי במחיר מוזל. על ידי רכישת בנק שעות מראש העסק יכול להבטיח לעצמו מענה מהיר של טכנאי מחשבים במחיר מוזל פר שעה במקרה של תקלה בעסק בגלל שהוא רכש מראש את בנק השעות.

הגעה למעבדת מחשבים

עסקים בחיפה והקריות יכולים לוותר על הזמנת טכנאי מחשבים למתחם העסק ולנצל את פריסת מעבדות המחשבים הגדולה שקיימת באזור חיפה והקריות. אם פעילות העסק אינה נפגעת מעבודה על המחשב או שיש לכם מחשב חלופי, אתם יכולים לחסוך את עלויות ביקור הטכנאי ולהגיע עצמאית למעבדת מחשבים לתיקון התקלה. הגעה עצמאית למעבדת המחשבים הנה ללא ספק הדרך הזולה ביותר לטפל בתקלת מחשב, אך היא כמובן לוקחת את הזמן הארוך ביותר. תיקון מחשב במעבדת מחשבים בחיפה והקריות לוקחת בין יום ליומיים של טיפול.