שירותי מחשוב לעסקים בחיפה בריטיינר

//שירותי מחשוב לעסקים בחיפה בריטיינר

תמיכה טכנית שוטפת לעסקים היא התמיכה המקיפה והטובה ביותר שעסק יכול לקבל מבלי להעסיק טכנאי מחשבים במשרה מלאה בעסק עצמו. כאשר עסק מקבל שירותי מחשוב בחוזה ריטיינר הוא מקבל תמיכה טכנית מלאה על ידי טכנאי מחשבים מקצועי דרך הפעלה מרחוק של המחשב או הגעה לעסק בשעות הפעילות המוסכמות, והכל בתשלום חודשי קבוע. שירותי מחשוב לעסקים בחיפה ניתן לקבל מכל טכנאי מחשבים בחיפה שיש לו ידע מקצועי ברשתות מחשב ותוכנות עסקיות, כאשר ההוצאה היא הוצאה חודשית במחיר הוגן.

למה דווקא טכנאי מחשבים בריטיינר?

לעסקים קטנים בחיפה והקריות מומלץ להעסיק טכנאי מחשבים על בסיס חוזה ריטיינר מכיוון שזה הרבה יותר כלכלי. בשוק התחרותי המתקדם בישראל עסקים קטנים צריכים להיות עם האוזן לקדמה הטכנולוגית העסקית ולהראות ידע מחשובי רב. עסקים שלא יתייעצו על בסיס שוטף עם טכנאי מחשבים, יצטרכו להזמין טכנאי מחשבים בקריות או בחיפה לתיקון התקלות הרבות שהם ייחוו. מכיוון שקבלת שירותי מחשוב לעסקים בחיפה על בסיס תשלום חד פעמי הוא מאוד יקר, הדבר הכי כלכלי לעשות הוא להעסיק טכנאי מחשבים על בסיס ריטיינר ולשלם כל חודש מחיר הוגן מאשר לצבור קריאות שירות בתשלום, שיעלו הרבה יותר מעלות הריטיינר.

מה מקבלים בשירות ריטיינר?

טיפול שוטף בתקלות חומרה ותוכנה – תקלות חומרה ותקלות תוכנה הם חלק משגרת החיים של כל עסק בחיפה ובקריות. ככל שהפעילות מתבססת על יותר טכנולוגיה מתקדמת ויותר אלמנטים מחשובים, כך גדלים התקלות השוטפות ואי טיפולם במהירות ובמקצועיות יכול לפגוע קשות בפעילות העסק. לכן, חשוב מאוד להעסיק טכנאי מחשבים לעסקים קטנים על בסיס ריטיינר שיהיה זמין כל הזמן לכל בעיה קיימת בעסק. הטכנאי יכול להשתלט על מחשב מרחוק, במידה וקיימת בעיה של תוכנה, או להגיע לעסק עצמו, במידה וקיימת תקלה של חומרה. עוד נציין, שברגע שהעסק מגייס טכנאי מחשבים בריטיינר הוא אוטומטית ישדרג את התשתיות של העסק ויפעל למנוע תקלות חוזרות. מבחינת עלויות, ברגע שישנה יותר מתקלה אחת בממוצע לחודש, כבר שווה לעסק להעסיק טכנאי מחשבים על ריטיינר שיעניק בסכום של קריאת שירות אחת שירות מלא ומקיף לכל החודש.

גיבוי מידע עסקי – קיימת מודעות גבוהה בקרב עסקים קטנים בחיפה בנוגע לחשיבות של גיבוי מידע עסקי, כתוצאה מכך, רוב העסקים הקטנים בחיפה מעסיקים טכנאי מחשבים בחיפה על בסיס ריטיינר שיבצע בשבילם גיבוי מידע שוטף. במידה ומתקיים כשל או פגיעה בחומרה בעסק, מידע עסקי רגיש יכול להיעלם ולפגוע קשות בתפקוד השוטף של העסק. עוד יש לציין, שישנם הרבה תחומים עסקיים בהם יש דרישה לגיבוי מידע ואז החשיבות של גיבוי מידע בצורה מקצועית חשובה עוד יותר. טכנאי המחשבים מנהל לעסק את גיבוי המידע, בין אם זה גיבוי פיזי על כוננים קשיחים או בין אם זה גיבוי בענן, ודואג לבצע בדיקת אבטחה ותחזוקה שוטפת.

תחזוקת חומרה ותשתיות – טעות נפוצה בקרב עסקים קטנים רבים בחיפה היא, שהם לא מתחזקים את החומרה ותשתית המחשבים שלהם בצורה נכונה. המומחים סבורים שחומרה ותשתיות מחשבים הנמצאות בשימוש עסקי יכולות, עם תחזוקה נכונה, להחזיק בין 4 ל-6 שנים בתפקוד מלא. ללא תחזוקה שוטפת ומקצועית, אורך החיים של החומרה יורד בחצי, ואז העסק יידרש להוציא אלפי שקלים על חומרה חדשה. זאת אומרת, שהדבר האחראי לעשות מבחינה כלכלית היא להעסיק טכנאי מחשבים על בסיס ריטיינר שיבצע תחזוקה לחומרת העסק ובכך תוארך עמידות החומרה פי 2, מה שחוסך בטווח הארוך כסף לעסק.

הגנה מפני התקנת תוכנה לא חוקית – טעות שכיחה בקרב בעלי עסקים בחיפה ובקריות היא, רכישה והתקנה של תוכנות לא חוקיות בעסק. להזכירכם, בעל עסק המפעיל תוכנה לא חוקית עובר על החוק וצפוי לקבל קנס, ואף תקופת מאסר. על מנת להימנע מלעשות טעות כזאת, שנובעת בעצם מחוסר ידע ולא מזדון, הוא להעסיק טכנאי מחשבים על בסיס ריטיינר שיסייע ברכישה והתקנה של תוכנות עסקיות חדשות בעסק. רק על ידי מניעה של תשלום קנסות גבוהים ועבודה לא יעילה על תוכנה מזויפת תשלום הריטיינר מחזיר את ההשקעה.

מתן הכשרה בתוכנות לעסק – טכנאי מחשבים בריטיינר גם מספק הכשרות לבעל העסק ולעובדים בתוכנות עסקיות שונות. במידה והעסק מעניין להטמיע תוכנה חדשה, טכנאי המחשבים יכול להעניק הכשרה אחד על אחד לבעל העסק ולעובדים. היכולת לקבל הכשרה צמודה מאיש מקצוע מקצר את תקופת ההסתגלות ומחזיר את ההשקעה על תשלום הריטיינר.