שירותי מחשוב לעסקים2016-11-05T17:10:03+02:00

שירותי מחשוב לעסקים בחיפה והקריות

שירותי מחשוב לעסקים בחיפה והקריות

חייג או לחץ לחיוג מהנייד

או השאר פרטים ונחזור בהקדם

[contact-form-7 id="190" title="MAIN"]

שירותי מחשוב לעסקים

בסביבה העסקית המודרנית של היום, כל עסק בחיפה והקריות חייב להתנהל בשוטף עם מערכת מחשוב מרכזית ולבצע שימוש בפתרונות תוכנה מתקדמים. בעוד שהסביבה הטכנולוגית המודרנית מאפשרת לעסקים להעניק שירות טוב יותר ללקוחותיהם ולנהל בצורה טובה יותר את עסקיהם, היא גם מאלצת את אותם עסקים בחיפה והקריות להשקיע בטכנולוגיות מתקדמות ולהתמודד עם תקלות מחשב מורכבות ביום יום. לשם כך, עסקים באזור חיפה והקריות מעסיקים טכנאי מחשבים בחיפה אשר מעניק להם שירותי מחשוב לעסקים.

חברתנו מעניקה שירותי מחשוב לעסקים על ידי טכנאי מחשבים מנוסה בחיפה והקריות. אנו מציעים לעסק שלך ליווי מלא של העסק על ידי טכנאי מחשבים מנוסה ומקצועי, מגוון רחב של פתרונות מחשוב מתקדמים לעסק וטיפול מהיר בכל תקלה שצצה ברשת המחשבים העסקית. אנו מבינים שפעילות העסק שלך צריכה להיות בעדיפות ראשונה, ולשם כך אנו נפעל בכדי להעניק לך שירות מותאם לצרכים של העסק, בזמינות מלאה ובמקצועיות רבה.

שירות טכנאי מחשבים לעסק במיקור חוץ

תקלות מחשב הם חלק בלתי נפרד מחיי היום יום של כל עסק אשר פועל על רשת מחשבים. בין אם זה תקלות חומרה או תקלות תוכנה, העסק שלך יזדקק לביקור טכנאי מחשבים מעת לעת. חברתנו מבינה שכעסק בחיפה ובקריות אינך זקוק להעסיק טכנאי מחשבים בקריות במשרה מלאה, אך בו זמנית אתה מעוניין לקבל תגובה מהירה לכל תקלה. לכן, אנו מציעים לעסקים בחיפה ובקריות שירות תמיכה של טכנאי מחשבים בחיפה במיקור חוץ. אנו נהיה זמינים בכל עת לתמיכה ופתרון תקלות מקיף בעסק. השירות שלנו כולל הגעה של טכנאי מחשבים לבית העסק, שירותי מעבדה, פתרון תקלות בהשתלטות מרחוק, התקנה והדרכה של תוכנות מחשב עסקיות, ניטור אחר תפקוד רשת המחשבים של העסק ועוד.

שירותי מחשוב ענן לעסקים

שירותי מחשוב מבוססי ענן לעסקים תופסים תאוצה רבה בקרב עסקים בחיפה ובקריות. יותר עסקים קטנים וגדולים עוברים לגבות קבצים בענן ולהשתמש בתוכנות מבוססות ענן. הרי כל עסק היום משתמש בפתרונות מבוססי ענן כלשהם, למשל שימוש באי מייל או גיבוי קבצים בענן, ולכן חשוב לקבל ליווי מקצועי של טכנאי מחשבים בחיפה למתן פתרונות מתקדמים מבוססי ענן. חברתנו מעניקה לעסק שלך סיוע בהקמה של שרתי ענן וליווי מלא לכל אורך השימוש של העסק בפתרונות ענן, לרבות תחזוקה שוטפת של הענן וגיבוי קבצים בענן.

אבטחת מידע לעסקים

אבטחה של מידע עסקי הוא אחד הצרכים הכי גדולים לכל עסק בחיפה והקריות. שירותי מחשוב לעסקים אינם יכולים להיות מושלמים בלי רשת אבטחה מתאימה ברשת המחשבים של העסק. כל עסק נתון לתקיפה מבחוץ אשר תנסה להעתיק או להרוס מידע עסקי, לכן, מאוד חשוב שכל עסק בחיפה יעסיק טכנאי מחשבים בחיפה להקמת מערכת אבטחת מידע מקיפה ולביצוע עדכוני אבטחה בשוטף. חברתנו מציעה לעסק שלך את כלל פתרונות האבטחה המתקדמים ביותר לעסקים, החל מהטמעה של מדיניות אבטחת מידע עסקי ועד להתקנת של חומת אש ותוכנות אנטי וירוס ברשת המחשבים של העסק.

שירותי מחשוב לעסקים במסלול השירות המתאים ביותר עבורך

חברתנו מציעה מספר מסלולים של מתן שירותי מחשוב לעסקים, בשאיפה לענות בצורה הטובה ביותר על צרכי המחשוב של העסק בעלות המינימלית לעסק. חברתנו מציעה את כלל שירותיה המקצועיים בצורה הנוחה לך, בעל העסק, ובהתחייבות לשמור על שביעות הרצון שלך מהתפקוד של רשת המחשבים בעסק.

  • שירותי מחשוב לעסקים על בסיס ריטיינר – חברתנו מציעה ליווי מקיף, מלא וזמין בכל עת לעסק על בסיס תשלום במחיר חודשי קבוע. השרות כולל את כלל השירותים שחברתנו מציעה, החל מתיקון תקלות על ידי טכנאי מחשבים במהירות ועד לליווי פרויקטים חדשים של מחשוב בעסק.
  • שירותי מחשוב לעסקים לפי בנק שעות – חברתנו גם מציעה לעסק שלך בנק שעות לרכישה מראש, בו תוכל לעשות שימוש בקריאת שירות לטכנאי המחשבים שלנו לסיוע בכל תקלה או טיפול מקצועי אחר. עסקים קטנים בחיפה והקריות אשר לא נזקקים לליווי שוטף של טכנאי מחשבים בחיפה יכולים לקבל מחיר מוזל לביקור טכנאי בקניית בנק שעות.
  • שירותי מחשוב לעסקים בקריאת שירות – חברתנו מציעה טיפול בכל תקלה ומענה לכלל העסקים באזור חיפה והקריות על ידי הגעה של טכנאי מחשבים בחיפה לבית העסק או טיפול תקלות בהשתלטות מרחוק של טכנאי מחשבים ממשרדי החברה. אנו מצוידים להעניק לכם טיפול מהיר ומקצועי בכל בעיה ותקלה ברשת המחשבים העסקית.
  • שירותי מחשוב לעסקים בהשמה – שירות זה מתאים לעסקים חדשים בחיפה והקריות אשר מבצעים הקמה ראשונית של מערכת מחשבים או עסקים קיימים אשר מתכננים התקנה של מערכת מחשבים מתקדמת חדשה. חברתנו מציעה טכנאי מחשבים צמוד שיעניק לעסק לליווי שוטף של כלל תהליך ההתקנה וההטמעה.