תקלות שדורשות הזמנת טכנאי מחשבים ניידים

//תקלות שדורשות הזמנת טכנאי מחשבים ניידים

תקלות מחשבים, לרבות תקלות במחשבים ניידים, הן תקלות מאוד רגישות לטיפול. בעוד שישנן הרבה תקלות חמורות במחשבים נייחים שממליצים לנסות לטפל בצורה עצמאית לפני הזמנת טכנאי, כאשר זה מגיע לתקלות במחשבים ניידים תמיד כדאי להזמין מיד טכנאי מחשבים ניידים. לא תתקשו למצוא טכנאי מחשבים בחיפה שמתמחה בטיפול תקלות של מחשבים ניידים לטיפול מהיר ומקיף במחשב שלכם.

מחשבים ניידים בנויים בצורה שבה כל המרכיבים נמצאים במשותף באריזה אחת קומפקטית, ולכן, תקלה במרכיב אחד של חומרת המחשב הנייד יכולה להשבית את כלל פעולת המחשב. אז בגלל שהבניה של המחשב הנייד כל כך רגישה, עדיף תמיד להזמין טכנאי מחשבים ניידים לטיפול בתקלות חמורות. אם נתקלתם באחת מתקלות המחשב הבאות, חובה עליכם להזמין טכנאי מחשבים  המתמחה בתיקון מחשבים ניידים במהירות האפשרית:

  • החלפה רכיב חומרת פנימי במחשב נייד – אם המחשב שלכם לא עובד כשורה כתוצאה מבלאי בחומרת מחשב פנימית (ספק לא תקין, דיסק קשיח פנימי שנמחק וכו') או שברצונכם לשדרג את חומרת הפנים של מחשב נייד, מאוד מומלץ לא לנסות לפתוח את המחשב הנייד בעצמכם ולקרוא לטכנאי מחשבים בחיפה. בעוד שבמחשבים הנייחים החיבורים הרבה יותר גדולים וקלים לחיבור עצמי, במחשבים ניידים יותר מסובך לבצע החלפה של חומרה. עוד בזאת, ישנם מחשבים ניידים שונים כמו למשל המק-בוק שיש צורך לבצע בהם הלחמה של חומרה בתוך המחשב. אז במידה ואתם זקוקים להחליף חומרת מחשב פנימית במחשבים ניידים, בקשו עזרה מטכנאי מחשבים מקצועי.
  • החלפת מקלדת במחשב נייד – אחת התקלות הכי שכיחות בקרב מחשבים ניידים היא תקלה במקלדת המחשב הנייד. מקלדת של מחשב נייד נהרסת לרוב בגלל שפיכה של נוזל על המקלדת או בלאי משימוש. בשונה ממחשבים נייחים בהם אנחנו יכולים בקלות לנתק את המקלדת הבעייתית ולחבר מקלדת חדשה, במחשבים ניידים אנו צריכים לפרק את המחשב הנייד עצמו כי המקלדת היא חלק בלתי נפרד ממנו. אתם חייבים במקרה שכזה להזמין טכנאי מחשבים ניידים בכדי ראשית לברר האם התקלה במחשב הנה באמת רק במקלדת, ושנית, בכדי לבצע את החלפת המקלדת עצמה. אם אתם לוקחים את המחשב הנייד אל טכנאי מחשבים בחיפה, הוא יבחן איזו דגם המחשב הנייד שלכם, יזמין את חלק מהקלדת הנדרש ויבצע את ההחלפה של המקלדת המחוברת ללוח האם של המחשב בשבילכם ללא בעיות.
  • איפוס הגדרות למחשב נייד – מחשבים ניידים לרוב מגיעים בעת הרכישה עם תוכנת הפעלה מותקנת, אם זה מחשב מק-בוק אז כבר מותקן לינוקס ואם מדובר על מחשב אחר אז כבר הוא יגיע עם מערכת ההפעלה חלונות. זאת אומרת, שכאשר אנו רוכשים מחשב נייד לשימוש פרטי או לשימוש עסקי הוא מגיע עם הגדרות יצרן מובנות. לפעמים אנו נדרש לבצע אתחול של המחשב הנייד לשחזור הגדרות היצרן, במקרה כזה, עצות של טכנאי מחשבים לשיפור המחשב תמיד יכללו איפוס הגדרות מכיוון שזה יכול להיות שימושי לתיקון מספר תקלות חמורות. אם אתם סובלים מבעיות של ביצועים במחשב הנייד, וירוס או שאתם פשוט רוצים להסיר את כל המידע שבו לפני שאתם מוכרים אותו אז איפוס הגדרות הוא מה שאתם צריכים. שחזור מחשב נייד הוא קצת יותר קשה משחזור מחשב נייח או טלפון חכם, בגלל שרוב המחשבים הניידים לא מגיעים עם תקליטורי שחזור. אבל כן יש דרכים להגיע להגדרות היצרן, הדרכים הללו משתנות מסוג אחד של מחשבים ניידים לסוג אחר ומומלץ בשלב זה להזמין טכנאי מחשבים בחיפה שיבצע בשבילכם את האיפוס.
  • תיקון מסך מחשב נייד –תקלה שכיחה נוספת במחשבים ניידים הן נזק פיזי למסך מחשב או מסך מחשב ללא תצוגה. תקלה זו מחייבת החלפה של המסך כולו או הלחמה מחדש של חיבור המסך בתוך המחשב הנייד. בגלל שהמסך המחשב בעצם מהווה חלק עיקרי במחשב הנייד מומלץ לבצע תיקוני מסך מחשב בנייד אך ורק אצל טכנאי מחשבים ניידים או מעבדת מחשבים מוסמכת.