מכירת מחשבים וציוד מחשוב

//מכירת מחשבים וציוד מחשוב
מכירת מחשבים וציוד מחשוב2016-11-05T16:43:13+02:00

מכירת מחשבים וציוד נלווה

בין אם אתם זקוקים למחשב חדש לשימוש פרטי בבית או בין אם אתם עסק הזקוק להתקנה של רשת מחשבים, חברתנו מעניקה לכם מכירת מחשבים וציוד מחשוב בייעוץ עם טכנאי מחשבים בחיפה. חברתנו תעמיד לרשותכם טכנאי מחשבים מנוסה בחומרה אשר יבין את הצרכים הפרטיים או העסקיים שלכם, ובהתאם יעזור לכם לרכוש את החומרה וציוד המחשוב הנדרש. טכנאי המחשבים שלנו יכול לבצע בניה עצמאית מלאה של מחשב, בשלל מפרטים, או לבצע בשבילכם רכישה נבונה של כל ציוד חומרה שאתם מעוניינים בו.

בנוסף לכך, במקרים של תקלה בחומרת מחשב בבית או בעסק, חברתנו יכולה לספק לכם טכנאי מחשבים בקריות שיגיע עד הבית או לבית העסק ויבצע אבחון של התקלה בחומרת המחשב. במידה ויהיה צורך בהחלפה של חלקים, טכנאי המחשבים ידאג לבצע בשבילכם את רכישת ציוד החומרה המתאים ביותר לשביעות רצונכם.

מכירת מחשבים וציוד מחשוב לעסקים

איכות המחשבים וחומרת המחשב ברשת המחשבים של העסק הנה הכרחית לפעילות תקינה, הרי תפקוד כל מערכת תלוי ברכיב החלש ביותר שלה. לעסקים אשר מבצעים התקנת של רשת מחשבים דרך חברתנו יכולים לקבל גם שירות בנייה עצמאית של מחשבים נייחים, מכירה של מחשבים ניידים עם כרטיס רשת תואם ואספקה של מוצרים נלווים לרשת המחשבים (מדפסת, סורק וכו') בהתאם לצרכי העסק, והכל במהירות ובמקצועיות תחת פיקוח של טכנאי מחשבים בחיפה.

במקרה של תקלה או תחזוקה שוטפת של חומרת בעסק, אנו נספק לכם טכנאי מחשבים שיגיע עד לבית העסק ויבחן את דרישות החומרה של רשת המחשבים. בין אם בצעתם התקנה של רשת מחשבים דרך חברתנו או לא, אנו נעניק לכם טיפול מקיף של ייעוץ, רכישה והתקנה של חומרת מחשב בסטנדרטיים הגבוהים ביותר.

עוד בזאת, אם ברצונכם לשדרג את חומרת העסק אנו יכולים לייעץ לכם כיצד ניתן לעשות זאת על מנת לקבל תוצאות אופטימליות במחיר הוגן. טכנאי המחשבים מטעם חברתנו הנן בעלי ידע רחב בחומרת מחשב ובהשגת תפקוד אופטימלי של עבודה בין רכיבים שונים ברשת המחשבים. נוסף על כך, אנו עובדים עם כלל המותגים בתחום החומרה ויכולים לספק לכם כל רכיב הקיים בשוק.

מכירת מחשבים וציוד מחשוב ללקוחות פרטיים

חברתנו מציעה את שירותיה הכוללים בתחום המכירה של מחשבים וציוד חומרה גם לציבור הפרטי. במקום לרכוש בעצמכם מחשבים מהמשווקים ללא הידע המקצועי הנדרש, הרשו לטכנאי מחשבים מנוסה מטעמנו לסייע לכם בהגדרת צרכי החומרה שלכם ובקניית המחשב והציוד ההיקפי שאתם באמת זקוקים לו. אין לזלזל בתהליך קניית המחשב הביתי, מכיוון שאנו משתמשים בו רבות. חשוב לרכוש מחשב איכותי שמפרטו יעמוד בדרישות היומיות שלנו ממנו, בין אם אתם מעוניינים במחשב נייד ללימודים או בין אם אתם גיימרים שזקוקים למחשב בעל מפרט מרשים, אנחנו יכולים לסייע לכם לבחור את המחשב הטוב ביותר בשבילכם.

אנחנו מוכרים ללקוחות פרטיים בחיפה והקריות את כלל סוגי המחשבים הביתיים, המחשבים הניידים, מדפסות, ציוד חומרה נלווה ובנוסף אנו מציעים התקנה מלאה של מערכות הפעלה ותוכנות אבטחה על ידי טכנאי מחשבים בחיפה. עוד בזאת, אתם מקבלים אחריות מלאה על המחשב, שכוללת הגעה של טכנאי מחשבים בחיפה לתיקון תקלות חומרה במידת הצורך.

למה כדאי לרכוש מחשבים וחומרה מחברתנו?

  • מעבר לאמינות היצרן והמותג של רכיב החומרה, אנו בוחרים לעבוד רק עם ציוד המחשבים האיכותי והטוב ביותר שאנו מרגישים בטוחים להמליץ ללקוחותיו. אתם יכולים להיות רגועים שכל ציוד החומרה שאנו מוכרים עומד בסטנדרטים הגבוהים שאנו מציבים לעצמנו.
  • אנו מציעים אחריות מלאה הכוללת הגעה של טכנאי מחשבים עד הבית במקרה של תקלת חומרה. במקרה של תקלת חומרה, אנו שולחים טכנאי מחשבים בחיפה ללקוחות פרטיים ועסקיים באזור חיפה והקריות במידת הצורך.
  • אצלנו אתם מקבלים ייעוץ מקצועי של טכנאי מחשבים לפני בניית מחשב או רכישת חומרה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאתם מבצעים את ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם ושהכסף שאתם משקיעים בחומרת המחשב שלכם הולכת למקום הנכון, אנחנו פה בכדי להעניק לכם מהניסיון והידע הרב שלנו בתחום המחשוב.
  • אנו מעניקים מחירים הוגנים ומותאמים לכל כיס, אתם לא תשלמו מחירים מוגזמים על ציוד חומרה, ואף להיפך, התאמה נכונה של בניית מחשבים וציוד היקפי יכול לחסוך לכם כסף רב על החלפת חומרה לא איכותית עקב בלאי בטווח הארוך.