שירות גיבויים ושמירת מידע

//שירות גיבויים ושמירת מידע
שירות גיבויים ושמירת מידע2016-11-05T16:43:13+02:00

גיבויים ושמירת מידע

אם העסק שלכם פועל בסביבה הטכנולוגית של היום אתם כנראה זקוקים לגיבוי ושמירת מידע. אין ספק שהיכולת של עסק לעבוד במהירות עם תוכנות היושבות על רשת המחשבים מהווה יתרון גדול לעסקים קטנים וגדולים כאחד, אך בו זמנית שמירת מידע עסקי רגיש על רשת מחשבים פיזית חושפת את העסק לחשש של איבוד המידע העסקי במקרה של תקלה או בלאי חומרה.

יותר מדי עסקים בחיפה ובקריות לא מגבים את המידע העסקי שלהם או לחילופין משתמשים באמצעי גיבוי פיזיים בלבד, ובכך הם מגדילים את הסיכויים שלהם לאבד את המידע העסקי במקרה של תקלה או נזק לגיבוי הפיזי.

חשוב שכל עסק בחיפה ובקריות יבצע גיבוי ושמירת מידע מחוץ לעסק בפיקוח של טכנאי מחשבים בחיפה. שירות גיבויים ושמירת מידע עסקי על ידי חברתנו מציע לעסק גיבוי תקופתי (יומי, שבועי, חודשי) של כל המידע העסקי הקיים בהתאם לצרכים של העסק. החברה תדאג לבצע גיבוי של כל המידע העסקי בשרתים חיצוניים איכותיים, בעלי תחזוקה קפדנית, בפיקוח טכנאי מחשבים מנוסה ותחת אמצעי אבטחה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

שירות הגיבויים ושמירת המידע שלנו קל לתפעול מצד העסק, תהליך הגיבוי ושמירת המידע מתבצע בליווי של טכנאי מחשבים צמוד וללא הפרעה כלשהי לפעילות השוטפת של העסק. גיבוי המידע ושמירתו בשרתי החברה שלנו יתבצע באופן אוטומטי עם כמה שפחות התערבות וטרחה מצדכם. שיחזור הנתונים במידת הצורך יתבצע במהירות ובקלות בפיקוח של טכנאי מחשבים ובמינימום הפרעה לפעילות העסק.

שירות גיבויים ושמירת מידע לעסק על ידי חברתנו

  • גיבויים ושמירת מידע פיזי – לעסקים בחיפה ולעסקים בקריות אשר משתמשים ברשת המחשבים עצמה לשמירת מידע מומלץ לבצע גיבוי פיזי למידע העסקי ולהעביר אותו לשמירה במקום חיצוני. חברתנו מציעה שירות גיבויים ושמירת מידע על קלטות גיבוי פיזיים בעסק ואחסונם בתנאים אופטימליים ובטיחותיים במשרדי החברה. טכנאי מחשבים בחברתנו יגיע לאסוף את קלטות הגיבוי בעת הצורך ויבצע את טיפול העברת המידע ואחסון הקלטות במקצועיות. חשוב לציין שכל עסק אשר יש לו ביטוח על מידע עסקי מחויב לבצע גיבוי פיזי של מידע העסק והעברתו למקור חיצוני.
  • גיבויים ושמירת מידע בענן – חברתנו מציעה שירותי מחשוב ענן לכל העסקים בחיפה והקריות. גיבוי ושמירת מידע בענן הנו פתרון חלופי ונוח ביותר לגיבוי המידע הפיזי. טכנאי מחשבים בחיפה מטעם החברה יגיע לעסק ויקים את מערך גיבוי המידע ברשת המחשבים של העסק ישירות לשמירת מידע בענן. ניתן לבצע גיבוי מקיף ומלא, להגדיר זמני גיבוי אוטומטיים ולאפשר לכם גישה למידע מהענן בכל עת. פתרון של גיבויים ושמירת מידע בענן הנו שירות מתקדם לכל עסק קטן וגדול בחיפה והקריות.

יתרונות של גיבויים ושמירת מידע עסקי בחברתנו

  • גיבוי חיצוני בפיקוח טכנאי מחשבים בחיפה על ידי המומחים שלנו חוסך לכם את הטרחה לבצע את תהליך גיבוי המידע בתוך העסק. אם אתם מבצעים גיבוי מידע ללא הידע המקצועי המקיף בתחום, אתם יכולים בהחלט לבצע טעויות רבות במהלך הגיבוי ולסכן את המידע העסקי שלכם.
  • אנו מספקים לעסק סל מגוון של פתרונות גיבויים ושמירת מידע ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. השירות שלנו כולל שחזור נתונים שוטף, יכולת שחזור מכל נקודת זמן, בדיקת וירוסים במידע המגובה, שמירת גרסאות קודמות של תוכנות העסק ועוד.
  • שירות הגיבוי שלנו הנו שירות גיבוי חיצוני, כך שהמידע העסקי שלכם מועבר לשרתים מחוץ לעסק אשר מוגנים מפני נזקים פיזיים ובלאי חומרה. אם אתם עדיין מגבים מידע בשרתים פיזיים בעסק, הגיע הזמן לעבור לגיבוי ושמירת מידע חיצוני.
  • כל תהליך הגיבוי של העסק מתבצע בליווי של טכנאי מחשבים שעוקב אחרי כל התהליך ויהיה זמין להגעה לבית העסק במידה ויש צורך לבצע שחזור במקום או לטפל בכל תקלה הקשורה לגיבוי המידע בהשתלטות מרחוק.
  • כאשר אתם מבצעים שירות גיבויים ומידע חיצוני בענן אתם יכולים לבצע שחזור מידע מכל מחשב עסקי, ולא רק ממחשבים קיימים במערכת המחשבים הפיזית של העסק. במידה ואתם זקוקים לשחזור מידע בשטח אנו זמינים בכל רגע.
  • שירות גיבויים ושמירת מידע בחברתנו מאפשר לכם נפח אחסון בלתי מוגבל. אין צורך יותר להחליט איזה מידע מגובה ואיזה לא, או למחוק מידע ישן על מנת לאפשר גיבוי של מידע חדש. אנו מספקים גיבוי מלא לכל המידע של העסק.
  • שירות שמירת המידע שלנו מתבצע באופן אוטומטי ובפיקוח מלא של טכנאי מחשבים מנוסה מטעמנו. קבלת שירות גיבוי ושמירת מידע אצלנו יעניק לכם ראש שקט שכל המידע העסקי שלכם מגובה ויושב בבטחה במידה ותזדקקו לשחזור מידע.