תיקון תקלות מרחוק

תיקון תקלות מרחוק2016-11-05T16:43:13+02:00

תיקון תקלות מרחוק

טיפול מיידי בתקלות מחשב בבית או בעסק יכול להתבצע בצורה מאוד נוחה על ידי השתלטות מרחוק של טכנאי מחשבים על המחשב הבעייתי.

 

 

על ידי התחברות מרחוק למחשב שלכם ישירות ממשרדיי חברתנו, תוכלו לקבל שירות טכנאי מחשבים אונליין לטיפול בכל תקלת במחשב ולתמיכה שוטפת של איש מקצוע בעת הצורך.

תמיכה ותיקון תקלות מרחוק של טכנאי מחשבים בחיפה היא דרך הטיפול הנוחה והמהירה ביותר לקבל תיקון מחשבים בחיפה למרבית התקלות השכיחות. במידה ונתקלתם בתקלה במחשב הביתי שלכם או ברשת המחשבים בעסק, צרו אתנו קשר לקבלת שירות תמיכה ותיקון תקלות מרחוק לשביעות רצונכם.

איך מתבצע שירות תמיכה ותיקון תקלות מרחוק?

שירות תמיכה ותיקון תקלות מרחוק הנו תחליף נוח ומהיר להזמנת טכנאי מחשבים בחיפה שמגיע אליכם עד הבית. במקום להתקשר לטכנאי ולחכות שהוא יגיע אליכם לטפל בתקלה, אתם פונים לחברתנו ומקבלים טיפול מיידי מטכנאי מחשבים מנוסה. תיקון תקלות מרחוק מתבצע על ידי השתלטות של טכנאי המחשבים שלנו על המחשב שלכם דרך האינטרנט. אתם מורידים תוכנת מחשב לשולחן העבודה בשניות ספורות, בעזרת תוכנה זו תעניקו גישה לטכנאי המחשבים להפעיל מרחוק את המחשב שלכם לאבחון וטיפול בתקלה. טכנאי המחשבים ידאג לטפל בתקלה במהירות ואף ידריך אתכם כיצד להימנע מהתקלה בעתיד תוך הדגמה על המחשב שלכם ובהסבר טלפוני. עם סיום הטיפול בתקלה טכנאי המחשבים ינתק את הקשר עם המחשב שלכם ויאפשר לכם להמשיך כרגיל בעבודה על המחשב.

סובלים מתקלה במחשב? תיקון תקלות מרחוק

חשוב להבין שמרבית תקלות המחשב הן תקלות שיכולות להיפטר באמצעות שליטה מרחוק, ולא צריך לשלם עלויות מיותרות להגעה של טכנאי מחשבים עד הבית. התקלות הכי שכיחות במחשבים הן תקלות של הגדרות מחשב או תוכנה שנפתרות ללא החלפה של חומרה פיזית, כך שנוכחות פיזית של טכנאי מחשבים בקריות אינה נדרשת. תיקון מחשבים בחיפה ותיקון מחשבים בקריות יכולים להתבצע לרוב דרך השתלטות מרחוק. גם בנושאים של תמיכה טכנית, למשל הסבר על תפעול תוכנה חדשה או ביצוע פעולות להגדרה חדשה במערכת ההפעלה, ניתן לקבל דרך חברתנו טיפול מלא דרך השתלטות מרחוק על המחשב.

תמיכה ותיקון תקלות מרחוק לעסקים

קבלת תמיכה ותיקון תקלות מרחוק מוכיח את עצמו כפתרון מצוין עבור עסקים בחיפה והקריות. העסק שלכם יכול לקבל תמיכה מהירה לכל תקלה, אשר הכרחית לשמירה על תפקוד עסקי שוטף. נוסף על כך, העסק יכול לבקש תמיכה טכנית בהתאמה ללוחות הזמנים של העובדים בעסק, ניתן לקבל תמיכה של טכנאי מחשבים בתיאום לשעות המתאימות להדרכה של העובדים. עוד בזאת, חברתנו יכולה להעניק לעסק שירותי מחשוב נוספים בשעות שהמשרד לא פעיל בעזרת השתלטות מרחוק לבחירת העסק כגון התקנת תוכנות, שדרוג רשת המחשבים, גיבוי מידע בענן, סריקת רשת המחשבים לווירוסים, אבטחת מידע ועוד.

יתרונות של תמיכה ותיקון תקלות מרחוק

  • זמן תגובה מהיר – קבלת תמיכה ותיקון תקלות מרחוק מאפשר לכם לקבל אבחון ופתרון תקלות במהירות האפשרית ביותר. מיד עם פנייתכם יתבצע השתלטות מרחוק על המחשב, אשר לוקחת רק כמה שניות, ויתבצע אבחון וטיפול בתקלה הקיימת. במקום לחכות שעות להגעה של טכנאי מחשבים בחיפה או להפקיד את טיפול המחשב ל-24 שעות לפחות במעבדת מחשבים, אתם מקבלים טיפול מיידי בתקלה.
  • טיפול תקלה שמותאם ללוחות הזמנים שלכם – השתלטות מרחוק מאפשרת לכם לקבל טיפול מהיר בתקלה שמותאם ללוחות הזמנים שלכם. שליטה מרחוק של טכנאי המחשבים על המחשב יכולה להתבצע בכל זמן, אין צורך לחכות יום שלם לטכנאי או אפילו להיות נוכח בזמן הטיפול של הטכנאי במחשב. אתם יכולים לתזמן את טיפול התקלה בזמן הפנוי שלכם או לתת לטכנאי לטפל בתקלה בזמן שאתם ממשיכים בעיסוקים הרגילים שלכם.
  • עלות טיפול מינימלית – טיפול של תקלה בהשתלטות מרחוק זול יותר מעלות הגעה של טכנאי מחשבים עד הבית או מעלות טיפול במעבדת מחשבים. בגלל שטכנאי המחשבים מבצע את הבדיקה ממשרדנו ופותר את התקלה אונליין, אתם משלמים רק על טיפול התקלה בפועל ואינכם צריכים לשלם הוצאות מיותרות.